Piť vodu je zábava! Objavte novú Lucku pramenitú vodu neperlivú pre deti v zelenej fľaši, s ktorou sa aj zdravý pitný režim stáva veselou hrou. S obľúbenými filmovými hrdinami v limitovanej edícii Chrobáčikovia sa tak pramenitá voda stáva nápojom, ktorý je nielen stopercentne zdravý, ale zároveň aj zábavný!

Zoznámte sa s chrobáčikmi

 

Lienka Lenka, mravček, stonožka, pavúčik, lúčny koník aj včielka Evička... Jéééj, no to je asi niekde detská párty, keď prišlo toľko milých hostí. Vitajte u nás, milí Chrobáčikovia. 

Všimli ste si, že z etikiet pramenitej vody Lucka pre deti na vás vykúkajú malí veľkí hrdinovia Chrobáčikovia? A viete skadiaľ prišli? Tieto milé a vtipné postavičky sú francúzskym producentským dielom a po Francúzsku sa s nimi tešia deti už v 80 ďalších krajinách a teraz aj my na Slovensku.

Nás si francúzsky animovaný film Chrobáčikovia získal a stal sa našou neoddeliteľnou súčasťou. A my sa s vami o tento krásny zážitok radi podelíme prostredníctvom fliaš pramenitej vody Lucka pre deti.
 

Fascinujúci príbeh tých najmenších tvorov vás vtiahne do neprebádaného sveta plného priateľstva a fantázie. Chrobáčikovia prekvapia, rozveselia a inšpirujú svojou odvahou. Malí diváci prežijú napínavé dobrodružstvo a spoznajú svet hmyzu z úplne inej strany, veľkých zase pobaví podobnosť so svetom ľudí. Celá rodina si príde na svoje a spoločne si vychutná nezabudnuteľný zážitok.     

 

Chcete si zaspievať pesničku o chrobáčikoch? Pridajte sa k nám!

Spievajú Miro Jaroš a Dominika Mirgová

text pesničky k filmu Chrobáčikovia stiahnuť tu

 

Ešte ste Chrobáčikov nevideli?

Pozrite si trailer k filmu a vydajte sa s nami na cestu plnú dobrodružstva, priateľstva a fantázie do sveta tých najmenších.

trailer z filmu Chrobáčikovia pustiť tu

 

Čítajte spolu s Chrobáčikmi

Chýba vám záložka do obľúbenej rozprávkovej knižky? Vyrobte si ju s Chrobáčikmi! S nami si môžete stiahnuť a vytlačiť tri rôzne motívy záložiek Chrobáčikovia, ktoré stačí už len vystrihnúť, zlepiť a nechať malých hrdinov strážiť želané miesto v knihe.

záložky z filmu Chrobáčikovia stiahnuť tu

 

Wallpaper z filmu

Chcete mať momenty z filmu o Chrobáčikoch ako pozadie na počítači či inom zariadení? Sťahujte z oficiálnych webových stránok Minuscule!

obrázky z filmu Chrobáčikovia stiahnuť tu 

 

 

 

 
 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme picture Detská obezita Rodičia často sami nechcú vidieť nadváhu svojho dieťaťa a nad malým bacuľkom sa len blahosklonne pousmejú. Plné líčka sú síce roztomilé...

Theme picture Zdravie detí Poznáte hladinu dusičnanov a dusitanov vo vašej pitnej vode? V ľudskom tele tieto nebezpečné toxíny nepriaznivo ovplyvňujú schopnosť krvi transportovať kyslík...

Theme picture Recepty pre dojčatá Nie všetky deti chcú jesť ryby, no delikátny losos v kombinácii s farebnou cestovinou môže byť tou správnou cestou, ako ich presvedčiť.

Theme picture Škola volá! Deti sú dehydratáciou ohrozené viac ako dospelí a nedostatok tekutín môže napríklad znížiť ich schopnosť sústrediť sa...            
 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov