ŽENY, KTORÉ VERIA LUCKE

Zuzana Haasová

herečka, speváčka, moderátorka, mama dcérky Romanky

Čo miluje: Deti, milujem ich energiu a pohl’ad na život, rada pre ne robím predstavenia a divadlo :). Milujem všetky maličkosti čo skrášľujú život a l’udí, čo niečo úžasné dokážu. Obdivujem ľudskú šikovnosť a tvorivosť.

Čo ju baví: Smiať sa. Je super, keď majú ľudia šťastný úsmev na tvárach. Baví ma, ked’ niekoho rozosmejem, baví ma, keď niekto rozosmeje mňa.

Zuzana a Lucka: Ja som tá, čo si musí viac dávať pozor na zdravie a tak u nás Lucka tečie potokom. Ja kvôli diabetes pijem len neochutenú, ale moja dcéra Romanka má rada aj ochutenú. U nás ráno často počuť znieť vetu: „Kde mám svoju Lucku?“

Zuzana Haasová

 

 

 

Andrea Coddington

spisovateľka, mama Sáry a Marka

Čo miluje: Vôňu lesa po daždi, svalovicu po cvičení, čerstvo vyfúkané vlasy, nekontrolovateľný smiech mojich detí, zeleninu a ovocie zo zá hrady v Radošine.

Čo ju baví: Vedomie, že život je cesta. Všetko, čo súvisí s mojou prácou a večerný pocit, že prežitý deň stál za to. A snívanie.

Andrea a Lucka: V mojej rodine pijeme len vodu. V Lucke sme našli ideálnu kamarátku - do auta, k jedlu, na tréning, do kina, každému podľa chuti.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov