Poďte s Luckou vytvoriť zelený svet.

Dajme plastovým fľašiam šancu na druhý život. Recyklácia pomáha našej planéte a prináša nám do života pekné veci, či už koberce, bundy alebo záhradný nábytok. 

Z fliaš sa však dá urobiť oveľa viac.

 Ak sa k nám pridáte, zahráte sa a zároveň podnietite rozvoj kreativity.
Vaše nápady teraz môžete zapojiť aj do súťaže a vyhrať krásny chrobáčikový polep detskej izbičky alebo roztomilé tričká a tašky.

Pošlite nám fotografie svojich výtvorov a naša milá porota vyberie tie najzaujímavejšie. Nezabudnite však, že súťažia len výtvory vyrobené zo zelených plastových fliaš Lucka pre deti Chrobáčikovia. Pre boj o hlavnú cenu je potrebné použiť aspoň 4 fľaše. Menšie dielka súťažia o tričká a tašky. Tak hor sa do toho. Fotografie môžete posielať mailom na marketing@lucka.sk, alebo prostredníctvom Facebooku.

Tešíme sa na vaše výrobky.
Skúsili ste už niekedy vyrobiť z plastových fliaš niečo nové a užitočné? Stačia jednoduché nástroje – nožnice, šnúrky, mašličky, samolepky, dekorácie na vajíčka, či semiačka a môžete prísť na úžasné veci. Rodičia môžu pomôcť s prvým prestrihnutím fliaš, sú pomerne pevné, a potom môžete lepiť, strihať, spájať, maľovať a vymýšľať, čo hrdlo ráči.

My sme si pomohli lepiacou pištoľou, zipsom, farbami na sklo aj nápadmi z internetu. Výber urobte podľa chuti a nálady. Fantázii sa medze nekladú. Veselé kvetináče alebo pestrofarebné girlandy potrebujú len nápad a trošku šikovnosti. Stačí popremýšľať a uvidíte, že nakoniec bude trpezlivosť sláviť úspech.

 Vytvorte si zelený svet!

 

 
 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme picture Detská obezita Rodičia často sami nechcú vidieť nadváhu svojho dieťaťa a nad malým bacuľkom sa len blahosklonne pousmejú. Plné líčka sú síce roztomilé...

Theme picture Zdravie detí Poznáte hladinu dusičnanov a dusitanov vo vašej pitnej vode? V ľudskom tele tieto nebezpečné toxíny nepriaznivo ovplyvňujú schopnosť krvi transportovať kyslík...

Theme picture Recepty pre dojčatá Nie všetky deti chcú jesť ryby, no delikátny losos v kombinácii s farebnou cestovinou môže byť tou správnou cestou, ako ich presvedčiť.

Theme picture Škola volá! Deti sú dehydratáciou ohrozené viac ako dospelí a nedostatok tekutín môže napríklad znížiť ich schopnosť sústrediť sa...            
 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov