Čistá pramenitá voda má ako základ zdravého pitného režimu nenahraditeľné miesto. Najmä deťom sa však občas predsa zažiada, niečím si čistú vodičku ozvláštniť. Oslovte deti zdravými a zároveň hravými drinkami Lucka, ktoré osviežia, uhasia smäd aj potešia oko!

Zdravé drinky pre deti

Chystáte detskú párty? Chcete prekvapiť svojich drobcov niečím výnimočným? Rozmýšľate ako ešte vylepšiť slávnostné menu? Tá správna bodka je niečo zdravé a zároveň nápadité na pitie? Inšpirujte sa týmito receptami na zdravé drinky, všetky sú oskúšané - ako inak - na našich deťoch.

 

RECEPT: Tajomstvo džungle RECEPT: Ovocné ponorky RECEPT: Nesmrteľná citronáda
RECEPT: Hrozne dobrá hroznová limonáda RECEPT: Zábavný ľad RECEPT: Dokonalá uhorková sezóna
RECEPT: Korálikové osvieženie RECEPT: Citrusový semafor RECEPT: Jahodové pokušenie

                   

 

 
 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme pictureNajčastejšie otázky Čo si mám všímať pri výbere vody pre moje dieťatko? Aký je optimálny pitný režim? Ako spoznám, že sa moje dieťatko potrebuje napiť?

Theme picture Voda pre detiVyrástlo už vaše dieťatko z ružovej dojčenskej vody? Potrebujete šikovnú fľašku do škôlky, školy, či na výlet? Čo poviete na pramenitú vodu v dojčenskej kvalite? 

Theme picture Vyber si vhodnú voduVody s veľmi nízkou mineralizáciou zvyčajne nemajú výraznejšiu chuťovú stopu, príliš vysoký obsah minerálov zas môže telo pri dlhodobej konzumácii neprimerane zaťažovať...

Theme picture Pripite si na zdravieSvetový deň vody oslavujeme 22. marca. Viete, že najnovším svetovým trendom je dávať si schôdzku v bare pri poháriku dobrej pramenitej vody a nosiť balenú vodu pri sebe? 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov