Učme deti zdravo žiť

Hýbať sa, zdravo jesť a zdravo piť si zaslúži každé dieťa. Existuje 1000 dôvodov prečo žiť zdravo a prečo viesť deti k zdravým návykom už od malička. Vytvorme spolu základný kameň, na ktorom môžu deti stavať svoj ďalší život. Na zdraví našich detí nám záleží.

Pridajte sa k nám.

 

Najlepšia mama je šťastná mama

Je dnes ťažšie byť mamou ako kedysi? Kladieme si viac otázok a riešime viac problémov? Tie najzákladnejšie otázky ohľadne nového človiečika, ktorý sa nám ocitne v rukách, sú v živote každej mamy dodnes najhorúcejšou témou. Ako v minulosti, tak aj dnes. Ako sa zorientovať v spleti informácii? Na týchto stránkach vám budeme prinášať rôzne témy. Veríme, že mamy majú byť v prvom rade šťastné a k tomu potrebujú pocit, že majú všetko ohľadne svojich detí pevne v rukách.

Inšpirujte sa, prečítajte si a použite naše informácie tak, ako sa vám hodí pre váš život. Nezabudnite, že to, čo deti najviac potrebujú, je oddýchnutá a spokojná mama, ktorá rozdáva lásku a pohladenie.

Nech máme každý deň ružový.

podporujeme:

Upozornenie: Informácie a rady získané na stránke nenahrádzajú návštevu lekára, či ošetrenie pediatra alebo iného špecialistu.
 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov