Témy súvisiace so zdravým životným štýlom, pitným režimom, starostlivosťou o deti zapĺňajú stránky našich médií neustále. Hoci väčšina z nás nežije podľa týchto návodov, nič nám nebráni čítať ich stále dokola. Povedať stokrát povedané inak, objavovať nové informácie, konfrontovať odborníkov, prinášať pikantérie... a o to sa tu snažíme my.

Voda nemusí byť nudná

Najzdravší pitný režim s novou Luckou a Chrobáčikmi

Naučte svoje deti uhasiť smäd tým najzdravším spôsobom, bez zbytočnéhu cukru a škodlivých umelých látok. S novou detskou Luckou v limitovanej edícii Chrobáčikovia si pramenitú vodu zamilujú!

Ako svoju ratolesť odpútať od sladkých, no nezdravých detských nápojov? Objavte novú Lucku pramenitú vodu neperlivú pre deti v hravej zelenej fľaši, z ktorej bude dieťatko zdravú vodičku piť s nadšením! Limitovaná edícia k filmu Chrobáčikovia si drobcov získa i obrázkami malých hrdinov, ktorých dobrodružstvá spolu môžete v kine sledovať už od 26. decembra. Tri varianty etikiet a farebných detských uzáverov sa postarajú o množstvo pre deti atraktívnych kombinácií a v tme na malých objaviteľov čaká aj zaujímavé prekvapenie. Piť vodu je zábava!

Čistá pramenitá voda s optimálnou nižšou mineralizáciou 365 mg/l, pre telo prospešným mierne zásaditým pH a nízkym obsahom sodíka je pre detský organizmus tou najprirodzenejšou tekutinou a základom zdravej hydratácie, bez zbytočného zaťažovania cukrom, farbivami či konzervantmi. Novinka je určená deťom, pre ktoré sa dojčenská voda už stáva neatraktívnou - no veku zodpovedajúcu rozprávkovú fľašu si rady vezmú so sebou do škôlky i na ihrisko! Na pultoch obchodov ju nájdete už začiatkom decembra 2013. Viac info www.facebook.com/LuckaTvojVodnyAnjel.

 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov