Čistá pramenitá voda má ako základ zdravého pitného režimu nenahraditeľné miesto. Najmä deťom sa však občas predsa zažiada, niečím si čistú vodičku ozvláštniť. Oslovte deti zdravými a zároveň hravými drinkami Lucka, ktoré osviežia, uhasia smäd aj potešia oko!

Tajomstvo džungle

Začína sa veľké letné dobrodružstvo s exotickým nádychom. Na malých objaviteľov v pohároch číha obrovské prekvapenie. Neskutočne výborné avokádo a fantastický ananás.

Ingrediencie:

  • 1 malý zrelý ananás
  • 1 veľké zrelé mango
  • dojčenskú alebo neperlivú pramenitú vodu Lucka
  • 2 polievkové lyžice javorového sirupu

Postup:

Ananás a mango by mali byť približne rovnako veľké. Ananás olúpte a nakrájajte na malé kocky. Mango rozkrojte, odstráňte kôstku a malou lyžičkou vyberte dužinu zo šupky. Očistené a nakrájané ovocie zalejte Luckou, pridajte dve polievkové lyžice javorového sirupu a zmes rozmixujte. Limonádu nalejte do pohárov a nezabudnite na exotické papierové dáždničky.

Náš tip:

Deti môžete prekvapiť netradičnými nanukmi. Pripravte väčšie množstvo nápoja, časť z neho nalejete do nanukových formičiek a nechajte zamraziť. Potom už stačí pozvať všetky decká na veľké maškrtenie.

 

Späť na Zdravé drinky

 

 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov