Deti nepochybne patria medzi najnáročnejších stravníkov. O to kreatívnejšie by však malo byť ich menu. Nebojte sa zdravých jedál, nových chutí, netradičných prísad a nevyskúšaných receptov – možno práve medzi nimi objavíte nový najobľúbenejší pokrm svojej ratolesti!

Recepty pre dojčatá

Vyberte si zo širokej ponuky našich receptov pre deti! Sú nielen chutné, ale aj zdravé, výživné a presne prispôsobené veku vášho dieťatka a jeho potrebám.

Recepty jem iné

 

    

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Chutné polievočky

 

    

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Hlavné jedlá s fantáziou

 

    

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Veselé chuťovky

 

 

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Mňam-mňam dezertíky

 

 

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Detské Vianočné menu

 

 

 

 

Zobraziť všetky recepty

 

Zdravé drinky

 

Zobraziť všetky recepty

 
 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme pictureNajčastejšie otázky Čo si mám všímať pri výbere vody pre moje dieťatko? Aký je optimálny pitný režim? Ako spoznám, že sa moje dieťatko potrebuje napiť?

Theme picture Voda pre detiVyrástlo už vaše dieťatko z ružovej dojčenskej vody? Potrebujete šikovnú fľašku do škôlky, školy, či na výlet? Čo poviete na pramenitú vodu v dojčenskej kvalite? 

Theme picture Vyber si vhodnú voduVody s veľmi nízkou mineralizáciou zvyčajne nemajú výraznejšiu chuťovú stopu, príliš vysoký obsah minerálov zas môže telo pri dlhodobej konzumácii neprimerane zaťažovať...

Theme picture Pripite si na zdravieSvetový deň vody oslavujeme 22. marca. Viete, že najnovším svetovým trendom je dávať si schôdzku v bare pri poháriku dobrej pramenitej vody a nosiť balenú vodu pri sebe? 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov