Anjelskú čistotu, vyvážený obsah dôležitých minerálnych látok, aj prospešné pH dáva vode Lucka príroda sama. Naši zamestnanci a najmodernejšie výrobné kapacity ju však chránia, kým nedorazí až k Vám – svieža, akoby ste ju práve nabrali z prameňa. 

Najdôležitejší ste VY

Filozofiu našej značky tvoria štyri základné kamene, na ktorých staviame všetky strategické rozhodnutia:

1. Ochrana spotrebiteľa. Uvedomujeme si, že naše produkty ponúkame tej najcitlivejšej cieľovej skupine a považujeme za svoju prvoradú povinnosť, bdieť nad zdravím našich najmenších. Všetky svoje rozhodnutia a kroky preto konzultujeme s mamičkami i odborníkmi.

2. Nadštandardná kvalita za primeranú cenu. Bez ohľadu na stúpajúci tlak trhu sme zvyknutí ponúkať nadštandard a dodržiavame vlastné vnútrofiremné normy, ktoré sú výrazne prísnejšie, ako si vyžaduje zákon. Aj vďaka tomu sme napríklad od roku 2001 nepretržite držiteľom Certifikátu kvality Slovak Gold.

3. U nás sú ľudia na prvom mieste. Od vrcholových manažérov cez pracovníkov vo výrobe až po neoficiálnych ambasádorov Lucky, ktorí sa k nám pridali na základe vlastných pozitívnych skúseností. Teší nás stabilita nášho tímu, vďaka ktorého angažovanosti slovenská značka Lucka dokáže konkurovať skutočným gigantom na trhu. Nemenej dôležití sú naši spotrebitelia a množstvo odborníkov, s ktorými každodenne komunikujeme v snahe sprostredkovať čo najviac užitočných informácií odbornej i laickej verejnosti.

4. Spoločenská zodpovednosť je motiváciou, ktorá sa prejavuje vo všetkých oblastiach našej práce. Od nášho programu znižovania odpadov z obalov cez technológie použité vo výrobe až po dodržiavanie štandardov nad legislatívny rámec, ktoré vyžadujeme od našich dodávateľov, máme neustále na mysli dopady našich aktivít na ľudí aj ich okolie. Samozrejmosťou je podpora množstva organizácií tretieho sektora, ktorá je stabilnou súčasťou filozofie značky Lucka.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme pictureLucka a zdravie detíZdravie našich detí je to najcennejšie, čo máme. Ich telíčka obsahujú takmer o tretinu viac vody než dospelý organizmus, dostatočný a správny prísun tekutín je teda pre správny vývin a šťastný úsmev... 

Theme pictureLucka a zdravie dospelýchTelo každého z nás tvorí viac ako z polovice voda. Spoločne s kyslíkom predstavuje táto životodarná tekutina to najdôležitejšie pre našu existenciu a zdravie... 

Theme picture Čo dokáže vodaMožno vás prekvapí, že za občasnou vyčerpanosťou či mrzutosťou vašej ratolesti môže byť obyčajný nedostatok vody v tele. Prejaví sa veľmi rýchlo, príznaky prvého stupňa dehydratácie...

Theme picture Zdravé drinkyRozmýšľate ako ešte vylepšiť slávnostné menu? Tá správna bodka je niečo zdravé a zároveň nápadité na pitie? 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov