Čistá pramenitá voda má ako základ zdravého pitného režimu nenahraditeľné miesto. Najmä deťom sa však občas predsa zažiada, niečím si čistú vodičku ozvláštniť. Oslovte deti zdravými a zároveň hravými drinkami Lucka, ktoré osviežia, uhasia smäd aj potešia oko!

Korálikové osvieženie

Skvelé prekvapenie pre malé parádnice. Určite ich bude baviť aj príprava, keďže sa veľmi podobná výrobu náramkov a náhrdelníkov. Nebojte sa preto zapojiť do jeho výroby aj malé pomocníčky.

Ingrediencie:

  • za hrsť bobuľového ovocia (čučoriedky, maliny, černice, ríbezle v strapcoch)
  • dojčenská alebo neperlivá pramenitá voda Lucka
  • na ozdobenie vopred zmrazené bobuľové ovocie v kockách ľadu alebo kocky ľadu pripravené z bio šťavy (napr. z čučoriedkovej, čím farebnejšia šťava, tým lepší efekt)

Postup:

Do džbánu dajte čučoriedky alebo zmes bobuľového ovocia. Ovocie zalejte Luckou. Nechajte v chladničke postáť asi hodinu, aby sa chute dôkladne premiešali. Pred podávaním pridajte do džbánu kocky ľadu a poháre ozdobte ovocím na paličkách.

Náš tip:

Nápoj môžete pripraviť z jedného ovocia alebo skombinovať viacero obľúbených druhov. Čím viac ovocia, tým viac chutí a farieb, ktoré budú lákať k zdravému letnému osvieženiu.

 

Späť na Zdravé drinky

 

 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov