Piť vodu je zábava! Objavte novú Lucku pramenitú vodu neperlivú pre deti v zelenej fľaši, s ktorou sa aj zdravý pitný režim stáva veselou hrou. S obľúbenými filmovými hrdinami v limitovanej edícii Chrobáčikovia sa tak pramenitá voda stáva nápojom, ktorý je nielen stopercentne zdravý, ale zároveň aj zábavný!

Súťažte s nami!

Súťaž so Šikovníčkom

V decembrovom čísle Šikovníčka prebehla súťaž s novou Luckou pre deti Chrobáčikovia. Deti mali nakresliť svojho obľúbeného chrobáčika a poslať nám ho na našu adresu.  Ďakujeme za množstvo krásnych kresieb aj takých netradičných chrobáčikov ako lajniak či pásavka zemiaková.

Výhercami rodinných vstupeniek do kina na film Chrobáčikovia sa stali Jakubko S. z Košíc, Veronika P. z Kálnice a Ninka a Janka V. zo Zvolena.

Promo DVD k filmu Chrobáčikovia sme poslali Filipkovi L. z Miloslavova, Jakubkovi K. z Chtelnice, Aničke K. z Košíc, Kristínke V. z Michaloviec, Alicke a Elenke P. z Bratislavy, Sabínke D. z Veľkých Kostolian, Esterke N. z Modry a sestričkám Emke a Lei V. zo Šútova.

Výhercom gratulujeme a prajeme veľa zábavy s novou Luckou pre deti Chrobáčikovia.

 

Vianočná súťaž s novou Luckou pre deti

Počas vianočných sviatkov prebiehala na našom facebook profile Lucka Tvoj vodny anjel kvízová súťaž. Ďakujeme všetkým nadšencom, ktorí sa do nej zapojili, odpovedali, zdieľali a hrali s nami. Rozdali sme 45 promo DVD, a veríme že sme nimi urobili radosť viacerým deťom i dospelým počas zimných prázdnin. Výhercom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zábavy pri pozeraní promo DVD Chrobáčikovia.

Výhercovia súťaže:

1. kolo - Martina K., Nové Zámky; Andrea K., Bratislava; Ján B., Humenné; Simona P., Hlohovec; Silvia K., Dolný Kubín

2. kolo - Jana P., Hliník nad Hronom; Tomáš M., Hlohovec; Peter N., Bratislava; Janka D., Lubina; Jozef K., Bratislava

3. kolo - Iveta O., Dvorníky; Alena M., Ružomberok; Monika S., Košice; Mariana N., Stará Turá; Jana Ch., Prievidza

4. kolo - Silvia K., Lazany; Lenka Š., Trnava; Silvia B., Krakovany; Oľga N., Pečovská Nová Ves; Dušan K., Martin

5. kolo - Vilma P., Martin; Alena P., Vitkov; Roman P., Skalica; Radka Z., Ostrava; Lenka K., Poprad

6. kolo - Beáta V., Smižany; Lucia R., Martin; Emilia P., Detva; Marta E., Lúčnica nad Žitavou; Jana V., Sereď

7. kolo - Erika S., Trstená; Sofia J., Moldava nad Bodvou; Števa A., Gemerská Poloma; Karolína L., Bratislava; Michaela R., Dubnica nad Váhom

8. kolo - Lucia L., Vranov nad Topľou; Silvia U., Martin; Janka J., Martin; Lenka B., Svidník; Lenka Ž., Bratislava

9. kolo - Valéria T., Košice; Petra Š., Abrahám; Gabriela H., Bratislava; Andrej S., Skalica; Miroslava K., Bratislava

 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Theme picture Detská obezita Rodičia často sami nechcú vidieť nadváhu svojho dieťaťa a nad malým bacuľkom sa len blahosklonne pousmejú. Plné líčka sú síce roztomilé...

Theme picture Zdravie detí Poznáte hladinu dusičnanov a dusitanov vo vašej pitnej vode? V ľudskom tele tieto nebezpečné toxíny nepriaznivo ovplyvňujú schopnosť krvi transportovať kyslík...

Theme picture Recepty pre dojčatá Nie všetky deti chcú jesť ryby, no delikátny losos v kombinácii s farebnou cestovinou môže byť tou správnou cestou, ako ich presvedčiť.

Theme picture Škola volá! Deti sú dehydratáciou ohrozené viac ako dospelí a nedostatok tekutín môže napríklad znížiť ich schopnosť sústrediť sa...