Skúste si ho vylepšiť Luckou,
ktorá má ružovú vo svojej DNA.

Najobľúbenejšia značka dojčenskej vody je stelesnením najvyššej kvality pre najmenších, ale má čo ponúknuť aj tým, ktorí už z dojčenských vôd odrástli.

Dospelí si môžu vychutnať nezameniteľnú chuť pramenitej vody Lucka alebo netradičné kombinácie ovocných príchutí ochutených vôd a deti poteší veselá Lucka s úžasnými chrobáčikmi na etiketách.

Všetky teraz nájdete v nových dokonale vyladených fľašiach.

Nedotknutý horský raj v srdci Považského Inovca, ktorý príroda budovala milióny rokov, chráni prameň krištáľovo čistej vody Lucka.

Lucka v žiari reflektorov Za úspechom známych osobností často stoja ich vysoké nároky na kvalitu. Sú prísne nielen na seba, ale aj na všetko, čo ich obklopuje. Vyberajú si len to najlepšie a nám je cťou, že si pre seba i svoju rodinu vybrali práve našu pramenitú vodu. A tak sa Lucka stala najlepšiou priateľkou hviezd pre každú príležitosť.

čítaj viac

Športové výkony s Luckou Športovci si prísne strážia svoj pitný režim, dôkladne zvažujú, čo svojmu telu doprajú, aby dosahovali maximálne výsledky. A tak si zvolili to najlepšie pre svoj organizmus. Našli svojho vodného anjela, ktorý ich dovedie k vrcholom. Túto voľbu schvaľujú aj vrelo odporúčajú športoví lekári. Veľmi sa tomu tešíme a ďakujeme za dôveru.

čítaj viac